Catrin Steen

Uppdrag i Region Örebro län: regionråd, fullmäktige (gruppledare och ledamot), regionstyrelsen (ledamot), Fokusnämnd för kultur, bildning och ideella sektorn (vice ordförande), Varuförsörjningsnämnden (vice ordförande).

Catrin Steen

Uppdrag

  1. Jämställdhets- och mångfaldsambassadörer
    1. Alice Nikmanesh
    2. Anna Nematbakhsh
    3. Annika Elwert
    4. Anton Nordqvist
    5. Bim Olsson
    6. Camilla Kylin
    7. Catrin Steen
    8. Christian Pettersson
    9. Cindy Falquet
    10. Clara Andermo
    11. Filip Joelsson
    12. Helena Björkman
    13. Johan Söderpalm
    14. John Vestergren
    15. Jon Forsärla
    16. Klas Sivén
    17. Lena Östholm Munkberg
    18. Linda Bjerman
    19. Lova Necksten
    20. Manuel Cortez Azero
    21. Margareta Sylvan
    22. Maria Alfredson
    23. Marika Isetorp
    24. Markus Jöngren
    25. Mia Sköld
    26. Mikael Hjort
    27. Nils Karlsson
    28. Olle Hilborn
    29. Pontus Olofsson
    30. Robert Halvarsson
    31. Rolf Samuelsson
    32. Sandra Landin
    33. Simon Granberg Johnson
    34. Sofie Lemontzis
    35. Svante Agnestig
  2. Kandidater regionfullmäktige Örebro län
    1. Agneta Nilsdotter
    2. Andreas Tranderyd
    3. Ann-Kristin Spåls
    4. Anna Richert
    5. Bodil Lennartsdotter Eriksson
    6. Camilla Hansén
    7. Carina Riberg
    8. Catrin Steen
    9. Daniel Ekelund
    10. Fredrik Persson
    11. Gunnar Oest
    12. Helena Bosved
    13. Ia Malmqvist
    14. Ingrid Fries Hansson
    15. Jan Elof Larsson
    16. Jasmine Ivarsson
    17. Johan Eliasson
    18. Johan Nyström
    19. Jonas Eriksson
    20. Lea Strandberg
    21. Linn Bergqvist
    22. Linn Wennberg
    23. Lotta Öhlund
    24. Magnus Lander
    25. Malin Bjarnefors
    26. Marcus Willén Ode
    27. Margareta Widell
    28. Maria Sääf
    29. Marita Haraldson
    30. Mats Gunnarsson
    31. Monika Aune
    32. Petra Käller
    33. Pia Frohman
    34. Pontus Olofsson
    35. Sara Bronner
    36. Simon Tullstedt
    37. Sofie Nordenhaag Law
    38. Tomas Dahlberg
  3. Kandidater riksdagen Örebro län
    1. Andreas Tranderyd
    2. Bodil Lennartsdotter Eriksson
    3. Camilla Hansén
    4. Catrin Steen
    5. Daniel Ekelund
    6. Elin Hylander
    7. Fredrik Persson
    8. Helena Bosved
    9. Ia Malmqvist
    10. Inger Griberg
    11. Ingrid Fries Hansson
    12. Jan Elof Larsson
    13. Jasmine Ivarsson
    14. Jesper Sjöberg Räftegård
    15. Johan Eliasson
    16. Jonas Eriksson
    17. Katarina Bååth
    18. Linn Bergqvist
    19. Linn Wennberg
    20. Lotta Öhlund
    21. Magnus Lander
    22. Malin Bjarnefors
    23. Marcus Willén Ode
    24. Margareta Widell
    25. Maria Sääf
    26. Mats Gunnarsson
    27. Monika Aune
    28. Natalie Peart
    29. Pia Frohman
    30. Sara Bronner
    31. Sofie Nordenhaag Law
  4. Regionfullmäktige Region Örebro län
    1. Andreas Tranderyd
    2. Camilla Hansén
    3. Catrin Steen
    4. Fredrik Persson
    5. Mats Gunnarsson
    6. Monika Aune
  5. Regionstyrelsen Region Örebro län
    1. Camilla Hansén
    2. Catrin Steen
    3. Mats Gunnarsson