Ny styrelse för MP Svenljunga

Ny styrelse för MP Svenljunga

I helgen hade vi årsmöte och valde vår styrelse för kommande år.


Ordförande: Annicka Kihlberg
Kassör: Inger Lindberg Hedin
Sekreterare: Marianne Josefsson
Ledamot: Lars Engström

Relaterade nyheter

Dalarna, 20 maj 2022

Skogspolitiskt symposium 30 maj 2020

Kronobergs län, 19 maj 2022

Respekt för naturens mångfald – ett program för biologisk mångfald i Kronobergs län

Uppsala län, 16 maj 2022

Miljöpartiets förslag till länsplan för regional transportinfrastruktur

Kunde inte hitta några poster

Försök med en annan filtrering eller sökning.

Läs alla nyheter